مایان / گروه مایان

مایان یعنی قدرتمند و کسی که در تمام مراحل پیروز می گردد.
گروه مایان، خلاق و مبتکر ایده های نو

مایان / MAYAN

معنای مایان - مایان چیست ؟

مایان MAYAN  یکی از نام های کهن سرزمین پارس است که در زمان قبل از اسلام در ایران استفاده می شده است و در برخی تمدن های قدیم آمریکای جنوبی نیز این اسم از آوازه ای بهره مند می باشد.

مایان امروزه نامی است کهن که در تمامی اسم ها، صنعت ها و برخی فعالیت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نام پرآوازه و کهن اسمی است بر روی شرکت گروه مایان که حاصل تلاش خود را برای تولید و خدمت رسانی در صنعت نرم افزار و فناوری اطلاعات کشور قرار داده است.

معنای مایان - گروه مایان

مایان یعنی قدرتمند و همیشه پیروز که با قدرت و پیروزی های خود نامی استوار و مقاوم را ایجاد کرده است.

شرکت مایان با زحمات و تلاش های خود سعی نموده تا معنای قدرت و پیروزی نام و نشان مایان رو به واقعیت صنعت قناوری اطلاعات کشور بدل نماید.

از نام مایان نیز در برخی از بافت های روستایی و شهری استان آذربایجان شرقی و استان قزوین – که از قدیم ایام مورد استفاده این بخش های زندگی انسانی بوده است.

این اطلاعات نام و نشان مایان توسط واحد حقوقی شرکت مایان ( گروه مایان ) تهیه گردیده است.
ذکر مطالب با درج نام گروه مایان و لینک این صفحه بلامانع است.

درباره شرکت مایان / گروه مایان

گروه مایان با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه شبکه و امنیت داده ها توانسته از لحاظ دانش فنی و تجربی کلیه خدمات ارائه شده را با کیفیتی متمایز و با استاندارد بروزترین تکنولوژی های دنیا برای کاربران و مشتریان خود فراهم آورد و نقطه قوت گروه مایان، تیم پشتیبانی آن است که آرامش خاطری را برای مشتریان و کاربران عزیز فراهم آورده است.