درباره گروه مایان

گروه مـایـان، خـلاقـــ و مبتـکـــر ایدهـ هـای نــو

مایان / گروه مایان

گروه مایان

گروه مایان (MAYAN Group) به عنوان یکی از شرکتهای نوآور و خلاق در صنعت IT و عضو شورای عالی انفورماتیک در سال 1380 پا به عرصه وجود نهاد، و محوریت فعالیت خود را مشاوره، طراحی و اجراء طرح های مدرن و روز دنیا همراه با استاندارد های لازم قرار دادیم.

گروه مایان به دنبال این است که با بهره گیری از تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا و همچنین تجارب ارزنده خود در پیاده سازی پروژه های مختلف نرم افزاری قدمی بزرگ در راستای نهادینه کردن فناوری اطلاعات به عنوان ابزاری ارزشمند در تحقق اهداف سازمانی و جامعه دانش محور بردارد. بالاترین امتیاز رقابتی گروه مایان در مقایسه با دیگر رقبا در این است که در کنار تجارب ارزنده خود در پیاده سازی سامانه های مدیریتی، توانایی علمی و عملی استفاده از آن را در طراحی و پیاده سازی پروژه های الکترونیکی نیز دارا می باشد.

در این میان رضایت مندی مشتری به عنوان یکی از اهداف اصلی گروه مایان، و همواره یکی از دغدغه ها و اولویت ها در انجام پروژهای نرم افزاری بوده است.
تا به امروزه گروه مایان توانسته است با برترین کارشناسان نرم افزاری و خلاق، پروژه های متعدد و متنوعی را در ابعاد سازمانی و شرکت های کوچک با موفقیت به اتمام برساند.

از اینرو از شما دعوت بعمل می آوریم تا با همراهی گروه مایان از دنیای صفر و یک لذت ببرید.

یک ارتباط مستمر و پایدار با گروه مایان / همین حالا با ما در ارتباط باشید

در بخش ارتباط با ما / روش های ارتباطی با واحدهای فروش و پشتیبانی به همراه شماره تماس و آدرس ایمیل درج شده است.

چرا گروه مایان؟

1. خلاق و مبتکر طرح های نو

گروه مایان با یک رهبری موفق و خلاق، آرزوهای شما را به واقعیت تبدیل خواهد کرد. خلاقیتی که رشد شما را در فضای واقعی و مجازی به ثمر خواهد نشاند. آرزوهای خود را با گروه مایان در میان بگذارید.
تا مبتکر و خلاق آرزوهای شما باشیم

2. تیمی حرفه ای و با رویکرد دانش بنیان

گروه مایان شامل یک تیم حرفه ای از بهترین مهندسان و هنرمندان به روز کشور ایران و خارج از کشور بوده که با به روزترین علم ها و هنرمندانه ترین هنرها سبک های فکری و مهندسی خود را به ارمغان می آورد.

3. منعطف در مقابل نیازهای شما

گروه مایان هر خواسته شما را به واقعیت نزدیک می کند. شما ملزم به سفارش خدمات ثابت ما نخواهید بود. بلکه با ارسال نیازهای خود و درخواست هایتان ما آنچه که برای شما مفید است به انجام می رسانیم.

4. یک پشتیبانی و همراهی بی نظیر

پشتیبانی یک امر طبیعی است که گروه مایان با داشتن تیمی حرفه ای و مجرب نیازها و مشکلات شما را که در حین استفاده از سرویس ها دچار شده اید را برطرف ساخته و خیالی آسوده ای را برای شما به ارمغان می آورد.

توانمندی های گروه مایان

دانش فنی و تجربی / 100%
برقراری امنیت شبکه / 99%
بروزرسانی سیستم های کنترلی / 100%
تیم پشتیبانی / 100%
سرویس های در حال رشد / 76%