طراحی سایت

طراحی سایت یک فرآیند علمی، مهندسی و هنری می باشد و تلفیقی از سه بخش برنامه نویسی سایت، طراحی گرافیكی سایت و بهینه سازی سایت است.

Website Design

Logo Design

Marketing

SEO

طراحی سایت ـگروه ـمــایــانــــ...

طراحی سایت در گروه مایان یکی از مهمترین ابزارهای خلق آثار هنری ماندگار می باشد که برای رسیدن به یک اثر هنری فاخر از تمامی فرهنگ های ایرانی و مدرن در تولید این آثار ارزشمند استفاده می شود. این عقیده و نظر جمعی تیم گروه مایان است که هنر را باید با مهندسی روز دنیا تلفیق کرد تا آثار ماندگاری برجای بماند.
خلاقیت و دانش برنامه نویسی در گروه مایان ابزاری است برای خلق آثار هنری.
آنچه تمایز یک طراحی سایت معتبر و محبوب را از یک طراحی سایت ناموفق موجب می شود، هارمونی است، هارمونی که با ظرافت هر چه تمام تر میان تصاویر، المان های گرافیکی، خلاقیت، کاربری آسان و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در آن جاری است.

واکنش گرا

دسترسی عمومی از امتیازات یک سایت خوب است،دیدن طراحی وب سایت با ظاهری آراسته و مرتب با هر ابزاری که کاربر استفاده می کند اهمیت ویژه ای دارد .ابزارهای مختلف بسترهای متفاوتی برای بروز خلاقیت دارند که ما حداکثر بهره را از آنها می بریم.

خلاقیت

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

سرعت

علیرغم افزایش سرعت اینترنت اهمیت سرعت بارگزاری صفحات وبسایت همچنان از اولویت های اصلی کاربران اینترنت محسوب میگردد . در استانداردهای طراحی وب سایت وبسیما هر چه تکنولوژی پیشرفت بیشتری میکند زمان ارزشمندتر میشود.

توسعه

بر اساس استانداردهای طراحی وب سایت وبسیما باید بتوان به ساده ترین روش ممکن امکانات جدید را با توجه به سرعت رشد تکنولوژی به وبسایت اضافه نمود. توسعه وبسایت باید کم هزینه ،مستمر و دائمی باشد. تا بتواند باعث رشد هرچه بیشتر و سریعتر تجارت شما گردد.

تعامل

آنچه وبسایت را ازدیگر رسانه ها متمایز میکند، تعاملی است دوطرفه که با ارائه اطلاعات از جانب شما به کاربران و بالعکس حاصل می گردد.این تعامل شما را منحصر به فرد نشان داده و سبب افزایش نرخ مشارکت عمومی با برند شما می شود

بهینه سازی

با رعایت اصول و استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک میکنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر می آید ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

دنیای جدید بی انتهاست!

از همراه شدن با گروه مایان، دیگر دغدغه فکری نخواهید داشت. همه فعالیت های شما با پشتیبانی ما به هیچ مشکلی بر نخواهد خورد. پس از این همراهی لذت ببرید.

نظرات این مطلب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *