سلب مسئولیت

سلب مسئولیت در گروه مایان

در مجموعه گروه مایان ممکن است برخی داده ها و اطلاعات کاربران و با وجود پشتیبانی تیم فنی گروه مایان و  توجه به اینکه این اطلاعات و داده ها توسط اشتباهات کاربران حذف شده باشد که گروه مایان در این خصوص مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

هرگونه استفاده نادرست از سرویس ها مانند حریم خصوصی، حق مالکیت معنوی، یا انتشار مطالب خلاف قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و یا سایر کشورها، گروه مایان هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

هرگونه اختلافات مالکیتی یا حکم های مرتبط با قوانین کشور مورد استفاده قرار گرفته و تحت تعقیب واقع شدن و کلاهبرداری های صورت گرفته و شکایات مرتبط با هرنوع فعالیت کاربران از طریق سرویس ها، گروه مایان هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

گروه مایان هرگونه تاخیر یا شکست در ارسال داده های الکترونیکی و ایمیل وسایر سرویس های که کاربران با واسطه مستقیم و یا از طریق نمایندگی ها مورد استفاده قرار می دهند مسئولیتی نداشته و تنها سرویس ها به صورت کیفیت بالا قرار داده شده و نحوه استفاده آن در عملکرد را مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

گروه مایان مسئول درستی اطلاعات و پردازش آن که توسط کاربران انجام شده است مسئولیتی نخواهد داشت، فقط وظیفه گروه مایان ارائه سرویس ها با کیفیت بالا برای کاربران خود است.

استفاده از کارکردهای که هرگونه خطر و آسیبی را به سیستم های ارائه شده در گروه مایان و سایر سرویس های کاربران گروه مایان  وارد آورد بدون بازگشت هزینه بلوکه و شکایت رسمی  صورت خواهد گرفت.

نظرات این مطلب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *