پشتیبانی

مرکز پشتیبانی آنلاین / گروه مایان

پشتیبانی گروه مایان

مرکز پشتیبانی گروه مایان / با ارائه سیستم های آنلاین پشتیبانی این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم آورده است که از طریق گزینه های طرح شده، مشکلات خود را نسبت به سرویس های گروه مایان را با تیم پشتیبانی مطرح ساخته و برطرف گردد.

لطفا به دلیل درخواست های زیاد، از طریق ارسال تیکت و یا ارسال ایمیل درخواست خود را مطرح نمائید

ارسال تیکت

تیکت یک سیستم ساماندهی شده میباشد که شما میتوانید مشکل خود را به بخش های مختلف مطرح نمائدید. برای ارسال تیکت باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ارسال تیکت

تماس با پشتیبانی

تماس با تیم پشتیبانی در 24 ساعت و 7 روز هفته. حتی روزهای تعطیل

تماس با پشتیبانی

ارسال ایمیل

لطفا برای ارسال درخواست پشتیبانی از ایمیلی که در سیستم ثبت نام کرده اید استفاده نمائید.

Support@mayannet.com

ارسال ایمیل

گفتگوی آنلاین

برای شروع گفتگو با بخش های مختلف و دریافت پاسخ به صورت آنلاین

سوالات متداول

بسیاری از سوالات کاربران عزیز در زمینه محصولات و خدمات گروه مایان گردآوری شده اند، لطفاً نگاهی به آنها بیاندازید بلکه جواب خود را بیابید، چنانچه نیافتید لطفاً پرسش خود را در ذیل همان صفحه وارد کنید.

دانلود

مجموعه ای از فایل های کاربردی مورد نیاز کاربران به صورت گروه بندی شده قرار داده شده و شما می توانید فایل های مورد نیاز خود را دانلود نمایید.

اخبار

آخرین اخبار مربوط به خدمات پشتيباني و یا سایر اخبار مرتبط ، در این قسمت قرار داده شده است. لازم به ذکر است اخبار موجود در این بخش برای سهولت در اطلاع رسانی کاربران تحت گروه هایی گرداوری شده اند.

وب سرویس ها

برخی از کاربران نیاز به وب سرویس های گروه مایان داشته که در این بخش راهنما و کدهای مرتبط قرار داده شده است.

راهنما

این قسمت به صورت موضوعی یک راهنمای جامع از بخش های مختلف سیستم مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد .می توانید با مراجعه به راهنمای ثبت شده برای بخش مورد نظر خود از امکانات موجود و جزییات ثبت شده در آن مطلع شوید.

دانشنامه

در دانشنامه يا پايگاه دانش (Knowledge Base) مجموعه اي از نوشته هاي آموزنده در زمينه هاي مختلف قرار داده شده که با مراجعه به آنها می توانید به اطلاعات مفیدی پیرامون موضوع مربوطه دست یابید.

نظرات این مطلب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *