قیمت طراحی وب سایت

طراحی سایت سفارشی
CUSTOM WEB DESIGN
طراحی وب سایت های جذاب و استثنایی با جدیدترین استانداردهای بین المللی توسط تیم طراحی و توسعه گروه مایان، ایده های خلاقانه شما را به تصویر می کشد. اگر به یک وب سایت ویژه از نظر طراحی نیاز دارید و می خواهید در بین رقبا بهترین باشید می توانید از این سرویس استفاده کنید.

قیمت طراحی وب سایت

طراحی حرفه ای وب سایت با گروه مایان

قیمت طراحی وب سایت به مولفه های بسیاری وابسته است، از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در هزینه نهایی طراحی وب سایت تاثیرگذار خواهند بود.

قیمت طراحی سایت وابسته به متغیر های فراوانی است. امکانات و قابلیت های در نظر گرفته شده در پروژه طراحی سایت و همچنین زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه از جمله متغیر های این نوع از خدمات است. اما به صورت کلی می توان طراحی سایت را به سه دسته بندی کلی تقسیم نمود. این دسته بندی بر اساس نوع پروژه ها انجام شده و وابستگی مستقیم به نوع فعالیت وب سایت مورد نظر دارد. بدون در نظر گرفتن ابعاد پروژه، در طراحی همگی این وب سایت ها استانداردهای طراحی سایت گروه مایان رعایت می شود. پروژه های طراحی سایت به انواع سایت های زیر تقسیم می شوند.

طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه همان ایده های نو هستند، ایده هایی که می توانند آینده شما را زیر و رو کنند. اما برای اجرای این ایده های خلاقانه به یک مجری و راهنمای مناسب نیاز دارید. گروه مایان می تواند راهنمای مطمئنی برای شما در اجرای این ایده های خلاقانه باشد.

قیمت پایه طراحی سایت خلاقانه
12.000.000 تومان

طراحی فروشگاه اینترنتی

وبسایتهایی که اقدام به فروش آنلاین محصولات و خدمات میکنند را در وبسایت فروشگاهی می نامند. در طراحی سایتهای فروشگاهی امکاناتی نظیر سبد خرید، جستجوی پیشرفته کالا ها، سیستم فروش فوق العاده،سیستم کوپن و تخفیف و …درنظر گرفته میشود.

قیمت پایه طراحی سایت فروشگاهی
10.000.000 تومان

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته می شود که به صورت اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها ویا معرفی برندها استفاده می شود در این وب سایت ها امکاناتی از قبیل صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.

قیمت پایه طراحی سایت شرکتی
7.000.000 تومان

چرا گروه مایان؟

1. خلاق و مبتکر طرح های نو

گروه مایان با یک رهبری موفق و خلاق، آرزوهای شما را به واقعیت تبدیل خواهد کرد. خلاقیتی که رشد شما را در فضای واقعی و مجازی به ثمر خواهد نشاند. آرزوهای خود را با گروه مایان در میان بگذارید.
تا مبتکر و خلاق آرزوهای شما باشیم

2. یک تیم حرفه ای

گروه مایان شامل یک تیم حرفه ای از بهترین مهندسان و هنرمندان به روز کشور ایران و خارج از کشور بوده که با به روزترین علم ها و هنرمندانه ترین هنرها سبک های فکری و مهندسی خود را به ارمغان می آورد.

3. منعطف در مقابل نیازهای شما

گروه مایان هر خواسته شما را به واقعیت نزدیک می کند. شما ملزم به سفارش خدمات ثابت ما نخواهید بود. بلکه با ارسال نیازهای خود و درخواست هایتان ما آنچه که برای شما مفید است به انجام می رسانیم.

4. یک پشیبانی و همراهی بی نظیر

پشتیبانی یک امر طبیعی است که گروه مایان با داشتن تیمی حرفه ای و مجرب نیازها و مشکلات شما را که در حین استفاده از سرویس ها دچار شده اید را برطرف ساخته و خیالی آسوده ای را برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگی ها

امنیت مهم ترین مولفه برای شروع هرگونه فعالیتی است، در گروه مایان تمامی سرویس ها با تامین امنیت بالا و مانیتورینگ مداوم صورت می پذیرد
دوست داشتن بهترین هدیه الهی است، ما در گروه مایان با توجه به نیازها و موقعیت شما تیمی را شکل می دهیم که در آن با صمیمیت بهترین عملکرد را برای مخاطبان شما به ارمغان می آورند.
طراحی وب سایت

نظرات این مطلب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *