کانون تبلیغاتی مایان

گروه مایان، خلاق و مبتکر ایده های نو

کانون تبلیغاتی مایان یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه تبلیغات و توسعه تجارت الکترونیک در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد گروه مایان و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است.
ما سرسخت هستیم، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم!

تبلیغات محیطی

برند سازی

تبلیغات اینترنتی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

SOCIAL MARKETING

بازاریابی در شبکه های اجتماعی امروزه یکی از قدرتمندترین ابزارهای برندها در مسیر توسعه و افزایش مشتریان است. گروه مایان با تکیه بر دانش فنی، تجربیات و خلاقیت خود توانسته یکی از فعالترین و موفق ترین شرکت های داخلی در این زمینه باشد. ارائه راهکارهای هوشمندانه و خلاق گروه مایان می تواند موفقیت شما را ضمانت نماید.

shadow

بهینه سازی سایت

WEBSITE OPTIMIZATION

بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین فاکتورهای موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت ها در نتایج است. گروه مایان علاوه بر طراحی سایت های بهینه سازی شده، بهینه سازی وب سایت هایی را نیز میپذیرد. خدمات گروه مایان در این زمینه فقط شامل بهینه سازی تجربه کاربری، سرعت لود صفحات و افزایش بازدهی و کیفیت وب سایت ها خواهد بود.

shadow

بازاریابی محتوا محور

CONTENT MARKETING

بازاریابی محتوا محور یکی از قدیمی ترین و بهترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال است. تولید محتوای باکیفیت ، جذاب و منحصر به فرد ، راهکاری استثنایی در توسعه تجارت الکترونیک هر برندی خواهد بود. استفاده از متن ها و تصاویر تولیدی و باکیفیت، تولید اینفوگرافی ها و ویدئو های جذاب و … از جمله خدمات گروه مایان در این عرصه می باشد.

shadow

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ یکی از جدیدترین و بهترین راهکارهای بازاریابی در فضای مجازی است. بازاریابی تکنیکی در فضایی بی واسطه، سریع و با کمترین محدودیت. استفاده از این متد بازاریابی می تواند برای شما مخاطبان بسیاری را به همراه داشته باشد و تجارت شما را در کوتاه ترین زمان زیر و رو کند. جذب مخاطب ، طرفدار و دریافت فوری بازخوردهای مستقیم آنها میتواند شما را از رقبا کاملا جدا نموده و افق های جدیدی را به روی شما بگشاید. ضمنا این روش به سئو سایت شما کمک شایانی می نماید.

جذب مخاطب یا جذب هوادار؟

بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای ما مفهومی بالاتر از جذب مخاطب دارد. در این سرویس ما علاوه بر جذب حداکثر مخاطب برای صفحات شما در شبکه های اجتماعی از طریق تکنیک های ارگانیک، این مخاطبان و دنبال کنندگان را به مشتری و طرفدار برند شما تبدیل خواهیم کرد.

شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، آپارات و … ابزارهایی هستند که بستر لازم برای ارتباط شما با مخاطبانتان را به شیوه‌های مختلف و به صورت جمعی در فضای آنلاین فراهم می‌کنند. همچنین حضور در این شبکه‌ها به رتبه و اعتبار وب سایت شما به عنوان نمایشگر هویت‌تان در فضای مجازی کمک شایانی می‌کند.

  • ایجاد حساب در شبکه‌های اجتماعی معتبر و معروف
  • به‌روز‌رسانی شبکه‌های اجتماعی با محتوای مناسب مبتنی بر زمان‌بندی دقیق
  • مدیریت و یکپارچه نمودن حساب شبکه‌های اجتماعی و برندینگ
  • پاسخ و جهت‌دهی به نظرات و پرسش‌های کاربران
  • افزایش در تعداد دنبال‌کنندگان (follower) صفحات شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا محور یکی از قدیمی ترین و بهترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال است. تولید محتوای باکیفیت ، جذاب و منحصر به فرد ، راهکاری استثنایی در توسعه تجارت الکترونیک هر برندی خواهد بود. استفاده از متن ها و تصاویر تولیدی و باکیفیت، تولید اینفوگرافی ها و ویدئو های جذاب و … از جمله خدمات گروه مایان در این عرصه می باشد.

شناسایی کلمات کلیدی هدف و رقبا

هر کلمه یا عبارت در فضای اینترنت ارزش و اعتباری مشخص دارد، به این معنی که اگر سایت شما در عبارت خاصی جایگاه اول گوگل را کسب کند میتوانید در تجارت مربوط به آن موفقیت های چشمگیری کسب کنید. براین اساس ارزش کلمات براساس میزان جستجوی ماهانه و میزان رقابت در فضای وب سنجیده می شوند. بعنوان مثال عبارت خرید لپ تاپ یا خرید موبایل از پرجستجوترین کلمات در فضای وب فارسی هستند ولی میزان رقابت در این کلمات به قدری بالاست و رقبای موجود تا حدی قوی و معتبر هستند که سرمایه گذاری بر روی آنها هزینه و ریسک زیادی خواهد داشت. ما به شما کمک میکنیم که در فضای تجارتی خود کلمات پرمخاطب و پربازده را شناسایی کنید. در این روند ابتدا لیستی اولیه از کلمات توسط شما ارسال میگردد، کارشناسان گروه مایان میزان جستجوی ماهانه هر یک از آنها را بررسی کرده و براساس زمینه کاری شما پیشنهاداتی نیز ارائه میدهند. پیشنهاداتی که ممکن است به ذهن شما نرسیده باشد ولی کاربران در فضای اینترنت به دنبال آن هستند. در مرحله دوم لیست نهایی از کلمات کلیدی هدف انتخاب شده و میزان رقابت برای هرکدام بررسی میگردد تا شما بتوانید پربازدیدترین عبارات با کمترین رقابت را شناسایی کنید. هدف گذاری ها عموما براساس میزان بازدهی و ارزش واقعی کلمات انجام میگردد نه تعداد جستجوی ماهانه یا کوتاه بودن آنها. بطور حتم عبارت “موبایل” بیشتر از “خرید موبایل” جستجو میشود ولی کسی که عبارت “موبایل” را جستجو میکند ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد در حالیکه جستجوی عبارت “خرید موبایل” از طرف کاربران نویدبخش یک مشتری بالقوه برای شماست. این اطلاعات ارزشمند راهگشای شما در تعیین استراتژی محتوایی و لینک بیلدینگ خواهد بود.